פרויקטים פינוי בינוי בטיפול עו"ד אלדר אדטו

פינוי בינוי בתל אביב

פרוייקט פינוי בינוי בנווה שרת, תל אביב 230 יח"ד

מתחם אלמגור – נווה שרת תל אביב 230 יח"ד

לאחר קבלת הסכמת הדיירים נערכו פניות חברות לקבלת הצעות ולאחר קבלתם נערך מו"מ לשדרוג ההצעה וכן המפרט הטכני שיוצמד לדירה. לאחר המו"מ נבחרה חברה לביצוע העסקה. במסגרת העסקה הדיירים יקבלו תוספת לדירתם של כ- 55 מ"ר ויעלו קומות. לדירה תתווסף מרפסת שמש וכן חניה.

מתחם הבושם בתל אביב – 1,200 יח"ד

במסגרת העסקה מתוכננת שכונה חדשה, הכוללת פיתוח ציבורי רחב ובניית בניינים חדשים, אשר חזית הדירות תפנה לכיוון הפארק והאגם. הדיירים מקבלים דירות חדשות, בקומות גבוהות יותר מהקיימות כיום, וכן תוספת של 25 מ"ר על הקיים כיום, וכן מרפסת שמש חניה מחסן.

פינוי בינוי ביהוד

פינוי בינוי ברח' אלפרט ביהוד (120 יח"ד)

לאחר קבלת ההצעות ערכנו בין הקבלנים התמחרות, ולאט לאט העלנו את ההצעות, עד אשר בסיומו, הצלחנו להגיע להסכמה עם קבלן כי תמורת פינוי הדירה במסגרת פרויקט של פינוי בינוי יימסר לדיירים דירה בגודל של 120 מ"ר, 12 מ"ר מרפסת שמש וחניה צמודה !!!. האמור הינו 50% יותר מאשר הוצע על ידי הקבלן הקודם.

רח' העצמאות – יהוד (2 דירות תמורת כל דירה)

לאחר מו"מ עם הדיירים הצלחנו להגיע להישג שטרם נשמע כמותו בישראל בעסקאות פינוי בינוי. תמורת פינוי דירתם יקבלו כל אחד מהדיירים המתפנים 2 דירות של 120 מ"ר (5 חדרים). כמו כן, כל דייר מקבל 2 מחסנים, 4 חניות, דמי שכירות חודשיים, דמי הובלה, ערבויות חוק מכר בשווי 2 הדירות החדשות, ערבות שכירות, ביטוחים, מפרט טכני ברמה גבוהה אשר זהה למפרט אותו יקבלו דירות הקבלן וכד'.

פרויקט פינוי בינוי ברח' הרצל ביהוד – 196 יח"ד

בפרויקט זה כל דייר מתפנה יקבל תמורת פינוי דירתו דירה חדשה הגדולה ב-30 מ"ר מדירתם הנוכחית מרפסת. בנוסף, מקבל כל דייר מחסן, חניה, דמי שכירות חודשיים, דמי הובלה, ערבות חוק מכר בשווי הדירה החדשה, ערבות שכירות, ביטוחים וכד'.

פינוי בינוי בחדרה

פינוי בינוי במתחם הגדוד העברי, גבעת אולגה, חדרה – 220 יח"ד

במסגרת העסקה יקבל כל בעל דירה, דירה חדשה בגודל של כ- 120 מ"ר מרפסת חניה מחסן. הדירות החדשות יהיו בקומות גבוהות יותר מהקומות בהם נמצאים דירות הדיירים כיום.

מתחם אזורים שבגבעת אולגה, חדרה – 1,200 יח"ד

במסגרת הפרויקט ייבנו מגדלים בגבהים מדורגים עד 30 קומות, אשר ישנו את חזית העיר וישדרגו את כלל מתחם המגורים של הדיירים. כלל הדיירים יקבלו דירות גדולות יותר מדירותיהם הקיימות כיום וכן יעלו לקומות גבוהות מהקיימות כיום.

פינוי בינוי באזור

פינוי בינוי באזור – 120 יח"ד

בשל אופיו המיוחד של הפרויקט, הגענו להסכמה כי פרויקט זה יבוצע במסגרת של בינוי פינוי במקום פינוי בינוי בנוהל הרגיל. בצמוד לשטחם של הדיירים יוקם הבניין החדש. הדיירים לא יפונו במהלך כל תקופת הבנייה. עם סיומו של הבניין החדש יעברו הדיירים אל דירתם החדשה בבניין החדש.

פינוי בינוי בירושלים

שכונת סן מרטין בירושלים – 220 יח"ד

לאחר פגישה עם הדיירים ובחינת התנאים אשר הציע להם היזם הערכנו כי ניתן לקבל הרבה יותר מאשר הוצע להם על ידי הקבלן בתחילה. מול היזם נערכו מספר רב של פגישות כאשר בסיומו של המו"מ, הצלחנו להגדיל את שטח הדירות אשר הוצעו לדיירים בלמעלה מ- 50% ממה שהוצע להם תחילה.

פינוי בינוי בבת ים

פינוי בינוי בבת ים – 975 יח"ד

מתחם על קו המים של העיר בת-ים. במתחם מתוכננים להיבנות 5 בניינים חדשים המגיעים עד לגובה של 35 קומות. המתחם החדש יכלול 975 יח"ד חדשות וכן 7,500 מ"ר של שטחי מסחר, משרדים ומלונאות.

פינוי בינוי ברחובות

פינוי בינוי ברחובות – 400 יח"ד

במסגרת ההסכמות שהגענו מול היזם, הדיירים יקבלו דירות חדשות בגדלים הנעים בין 25 מ"ר ל- 50 מ"ר מדירתם הקיימת כיום פלוס מרפסת שמש בגודל של כ- 12 מ"ר חניה. כלל הדירות יועלו לקומות גבוהות יותר וחזיתם תפנה לנוף.