תמ"א 38

משרד עורכי דין אלדר אדטו נחשב כמוביל בישראל בתחום ההתחדשות העירונית, פינוי בינוי ותמ"א 38 (על פי מדד גלובוס, אתר מדל"ן ועיתון דה מרקר) המשרד בעל מומחיות וניסיון רב ומייצג עשרות פרויקטים של תמ"א 38 בכל רחבי הארץ. בשל הידע והניסיון הרב, אנו מצליחים להשיג לדיירים את התנאים והתמורות הטובות ביותר לביצוע עסקת תמ"א 38. אנו מעניקים לדיירים ליווי וייעוץ משפטי מקצועי מתחילת הדרך בחתימה על ההסכם, ועד לסיום הבנייה.

ניהול וייצוג משרד עו"ד אלדר אדטו בפרויקט תמ"א 38:

בניהול המו"מ מול הקבלנים ובניסוח חוזה תמ"א 38, אנו מקפידים הקפדה יתרה על וידוא הביטחון הכלכלי לדייר ומקפידים כי כלל הבטוחות הנדרשות לביצוע עסקת תמ"א 38 ניתנות לדייר באופן המקסימאלי. אנו מקפידים ומוודאים כי תנאי בסיסי וקיומי להסכם, הינו כי במסגרת פרויקט תמ"א 38 הדיירים לא ישלמו דבר. כלל העלויות, כולל מלוא תשלומי המסים אשר יחולו על העסקה וכן שכר טרחת עו"ד מטעם הדיירים, מגולגלים לידי היזם וחלים עליו באופן מלא, כך שבכל מקרה הדייר אינו משלם דבר בגין העסקה.

המשרד מתמחה בנושא תמ"א 38:

  • ייצוג הדיירים החל מהמפגש הראשוני, בו אנו מסבירים ועונים על כלל השאלות (כגון: אופן ודרך ניהול פרויקט תמ"א 38, תהליכים מרכזיים ועוד).
  • ניהול המו"מ מול הקבלנים והיזמים השונים
  • ניהול מו"מ מול ספקים
  • תמחור פרויקט תמ"א 38
  • הבאת ההצעות לידי הדיירים
  • בחירת היזם
  • חתימת חוזה
  • הוצאת הפרויקט לפועל

במהלך כל הפרויקט, מתחילתו ועד סופו, משרדינו צמוד לדיירים ומלווים אותם בכל צעד, וזמינים אליהם באופן רציף וקבוע.

במידה ואתה דייר המעוניין להכניס את הבניין בו אתה מתגורר למסגרת של תמ"א 38, הינך מזומן לפנות למשרדנו, ולקבל ייעוץ משפטי כיצד ניתן לבצע את האמור. אנו נלווה אתכם מראשיתו של ההליך, נפנה ליזמים על מנת לקבל הצעות ונדאג להשיג עבורכם את הטוב ביותר שניתן במסגרת עסקה של תמ"א 38.
במידה ואתה דייר, אשר מעוניין לבדוק את ההסכם אשר מציע לך היזם במסגרת עסקת תמ"א 38, נשמח אם תפנה למשרדנו. אנו נבדוק את ההסכם, על מלוא תנאיו ונוודא כי זכויותיך הקנייניות שמורות היטב ונפעל על מנת שתקבל את המקסימום הניתן תמורת הסכמתך לביצוע פרויקט של תמ"א 38.

למידע נוסף וייעוץ השאירו פרטים או חייגו : 03-6968296

עו"ד אלדר אדטו מעדכן על חידושים ושינויים בתמ"א 38 ובפינוי בינוי :

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פינוי בינוי- המדריך המשפטי המלא
פרויקטים תמ"א 38 ופינוי בינוי בטיפול משרד עו"ד אלדר אדטו
איך מתחילים פרויקט תמ"א 38?
הכל על המיסים בתמ"א 38 
הצעת חוק- לכפות על דייר סרבן להשתתף בפרויקט פינוי בינוי
הקלות בדרך לביצוע עסקת פינוי בינוי
מה ניתן לעשות כנגד דייר סרבן בפרויקט פינוי בינוי