פינוי בינוי

פינוי בינוי


יצירת קשר עם עו"ד אלדר אדטו

משרד עו"ד אלדר אדטו מתמחה ובעל מומחיות וניסיון רב בטיפול בפרויקטים של פינוי בינוי ונחשב כיום כמשרד המוביל בישראל בתחום ההתחדשות העירונית, פינוי בינוי ותמ"א 38 (על פי מדד גלובוס, אתר מדל"ן ועיתון דה מרקר).

המשרד מייצג ומטפל במספר רב של פרויקטים של פינוי בינוי בכל רחבי הארץ. בשל הידע והניסיון הרב, והן לאור הייצוג הבלעדי של הדיירים, אנו מצליחים להשיג לדיירים את התנאים הטובים ביותר לביצוע עסקת פינוי בינוי.

עו"ד אדטו מסביר איך להוציא לפועל פרויקט פינוי בינוי ומהי הדרך הנכונה לפעול על מנת להשיג לדיירים את המקסימום בעסקת פינוי בינוי:
בניהול המו"מ מול הקבלנים ובניסוח חוזה פינוי בינוי, אנו מקפידים הקפדה יתרה על וידוא הביטחון הכלכלי לדייר ומקפידים כי כלל הבטוחות הנדרשות לביצוע עסקת פינוי בינוי ניתנות לדייר באופן המקסימאלי. אנו מקפידים ומוודאים כי תנאי בסיסי וקיומי להסכם פינוי בינוי, הינו כי במסגרת פרויקט של פינוי בינוי הדיירים לא ישלמו דבר. כלל העלויות, כולל מלוא תשלומי המסים אשר יחולו על העסקה וכן שכר טרחת עו"ד המייצג את הדיירים, מגולגלים לידי היזם וחלים עליו באופן מלא, כך שבכל מקרה הדייר אינו משלם דבר בגין עסקת פינוי בינוי.
עו"ד אלדר אדטו מתארח בתוכנית "סודות הנדל"ן" (בערוץ 10) ומסביר על החסמים השכיחים והפתרונות האפשריים בעסקאות פינוי בינוי:
אנו מתמחים בייצוג הדיירים החל מהמפגש הראשוני איתנו, בו אנו מסבירים ועונים על כלל השאלות, על אופן ודרך ניהול פרויקטים של פינוי בינוי, דרך המו"מ מול הקבלנים והיזמים השונים, ניהול מו"מ, התמחרות, הבאת ההצעות לידי הדיירים, בחירת היזם, חתימת חוזה, פינוי הדירה וקבלת הדירה החדשה.

במהלך כל פרויקט פינוי בינוי, מתחילתו ועד סופו, אנחנו צמודים אל הדיירים ומלווים אותם בכל צעד, וזמינים אליהם באופן רציף וקבוע.

במידה ואתה דייר המעוניין להכניס את הבניין שלך למסגרת של פינוי בינוי, הינך מוזמן לפנות למשרדנו, ולקבל ייעוץ משפטי כיצד ניתן לבצע את האמור. אנו נלווה אתכם מראשיתו של ההליך, נפנה ליזמים על מנת לקבל הצעות ונדאג להשיג עבורכם את הטוב ביותר שניתן במסגרת עסקה של פינוי בינוי. במידה ואתה דייר, אשר מעוניין לבדוק את ההסכם אשר מציע לך היזם במסגרת עסקת פינוי בינוי, נשמח אם תפנה למשרדנו. אנו נבדוק את ההסכם, על מלוא תנאיו ונוודא כי זכויותיך הקנייניות שמורות היטב ונפעל על מנת שתקבל את המקסימום הניתן תמורת דירתך והסכמתך לפרויקט פינוי בינוי.
Share by: