פינוי בינוי

פינוי בינוי


יצירת קשר עם עו"ד אלדר אדטו

משרד עו"ד אלדר אדטו מתמחה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית ובעל ותק וניסיון בתחום של למעלה מ- 20 שנה. פעילות המשרד בתחומי ההתחדשות העירונית והנדל"ן זוכה בשנים האחרונות להכרה ולהערכה מצד מדריכי הדירוג )דן אנד ברדסטריט, עיתון דה-מרקר, גלובס והמדד להתחדשות עירונית( אשר מדרגים את המשרד כמשרד המוביל בישראל בתחום ההתחדשות העירונית.

את צוות עורכי הדין במשרד מוביל עו"ד אלדר אדטו, בעל ידע וניסיון משפטי של למעלה מ- 21 שנה בתחום המקרקעין. עו"ד אלדר אדטו בוגר לימודי משפטים באוניברסיטת לונדון, נחשב כמומחה בתחום המקרקעין, דיני התכנון והבנייה ומיסוי מקרקעין. הוא מומחה בעל שם בתחום ההתחדשות העירונית, יועץ ומרצה בפורומים שונים, מגיש פינה חודשית קבועה בנושא התחדשות עירונית בתוכנית הטלוויזיה "סודות הנדל"ן", ומוזמן כיועץ קבוע לוועדות התכנון בכנסת ישראל. הליווי המשפטי ניתן מתוך הכרות מעמיקה עם הלקוח, האופן בו הוא פועל, ובתיאום מלא עם פעילותו העסקית, והכל על מנת להתאים את צרכי הלקוח אל מול הפעולות המשפטיות הנדרשות. עורכי הדין במשרד הינם מומחים בתחום, בעלי ידע משפטי נרחב, וראייה רחבה וכוללת של כל היבטי התחום, אשר מקנים יכולת ניהול תיקי נדל"ן מורכבים ביותר, וניתוב הלקוח בין נבכי הבירוקרטיה והוצאת הפרויקט לפועל תוך השגת המטרות העסקיות והמשפטיות הנדרשות. 

המשרד מלווה ומייצג חברות ציבוריות ופרטיות, יזמים, קבלנים ודיירים בפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 , בהיקף כולל של למעלה מ- 5,000 יח"ד חדשות בערים הבאות: תל אביב, רמת-גן, גבעתיים, בת-ים, ראשון לציון, יהוד, חדרה- גבעת אולגה, נס ציונה, אשקלון, אשדוד, חיפה, נהריה, ירושלים, ק.אונו, פתח- תקווה, רמת השרון, הוד השרון, רעננה, הרצליה, נתניה, חולון, יבנה, נתניה ועוד. הניסיון המקצועי של עורכי הדין במשרד, והתמחותם הספציפית בפרויקטים של התחדשות עירונית, מתפרשת על הייצוג המשפטי הכולל ליווי אשר ניתן לכל אורך ההליך והפרויקט, החל משלב הבדיקות המקדמיות, מו"מ בין יזמים וקבלנים לדיירים, גיבוש ההיתכנות הראשונית, חתימות על הסכמים, דיווחים לרשויות המס, הכנת תכניות, דיונים בפני ועדות התכנון והבניה, הוצאת היתרים, ליווי בנקאי, פינוי הדיירים עד לסיום הפרויקט, מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות ורישום הזכויות. 

בשל הידע והניסיון הרב, והן לאור הייצוג הבלעדי של הדיירים, אנו מצליחים להשיג לדיירים את התנאים הטובים ביותר לביצוע עסקת פינוי בינוי.

עו"ד אדטו מסביר איך להוציא לפועל פרויקט פינוי בינוי ומהי הדרך הנכונה לפעול על מנת להשיג לדיירים את המקסימום בעסקת פינוי בינוי:
בניהול המו"מ מול הקבלנים ובניסוח חוזה פינוי בינוי, אנו מקפידים הקפדה יתרה על וידוא הביטחון הכלכלי לדייר ומקפידים כי כלל הבטוחות הנדרשות לביצוע עסקת פינוי בינוי ניתנות לדייר באופן המקסימאלי. אנו מקפידים ומוודאים כי תנאי בסיסי וקיומי להסכם פינוי בינוי, הינו כי במסגרת פרויקט של פינוי בינוי הדיירים לא ישלמו דבר. כלל העלויות, כולל מלוא תשלומי המסים אשר יחולו על העסקה וכן שכר טרחת עו"ד המייצג את הדיירים, מגולגלים לידי היזם וחלים עליו באופן מלא, כך שבכל מקרה הדייר אינו משלם דבר בגין עסקת פינוי בינוי.
עו"ד אלדר אדטו מתארח בתוכנית "סודות הנדל"ן" (בערוץ 10) ומסביר על החסמים השכיחים והפתרונות האפשריים בעסקאות פינוי בינוי:
אנו מתמחים בייצוג הדיירים החל מהמפגש הראשוני איתנו, בו אנו מסבירים ועונים על כלל השאלות, על אופן ודרך ניהול פרויקטים של פינוי בינוי, דרך המו"מ מול הקבלנים והיזמים השונים, ניהול מו"מ, התמחרות, הבאת ההצעות לידי הדיירים, בחירת היזם, חתימת חוזה, פינוי הדירה וקבלת הדירה החדשה.

במהלך כל פרויקט פינוי בינוי, מתחילתו ועד סופו, אנחנו צמודים אל הדיירים ומלווים אותם בכל צעד, וזמינים אליהם באופן רציף וקבוע.

במידה ואתה דייר המעוניין להכניס את הבניין שלך למסגרת של פינוי בינוי, הינך מוזמן לפנות למשרדנו, ולקבל ייעוץ משפטי כיצד ניתן לבצע את האמור. אנו נלווה אתכם מראשיתו של ההליך, נפנה ליזמים על מנת לקבל הצעות ונדאג להשיג עבורכם את הטוב ביותר שניתן במסגרת עסקה של פינוי בינוי. במידה ואתה דייר, אשר מעוניין לבדוק את ההסכם אשר מציע לך היזם במסגרת עסקת פינוי בינוי, נשמח אם תפנה למשרדנו. אנו נבדוק את ההסכם, על מלוא תנאיו ונוודא כי זכויותיך הקנייניות שמורות היטב ונפעל על מנת שתקבל את המקסימום הניתן תמורת דירתך והסכמתך לפרויקט פינוי בינוי.
Share by: